Виробництво

«Agrovivo» обробляє землю в одному з найбільш родючих і сприятливих регіонів України.

Вся наша земля знаходиться в глибокій чорноземній зоні. Чорноземні ґрунти мають високий вміст гумусу (5–15%), нейтральну реакцію та грудковану структуру, поряд із сильними характеристиками утримання вологи. Чорноземні ґрунти пропонують оптимальні ґрунтові умови для вирощування сільськогосподарських культур та досягнення високих урожаїв.

Оптимальні кліматичні умови в поєднанні з ефективним управлінням, сучасними технологіями і грамотними агрономічними методами дозволяють нашій компанії досягати високої продуктивності.

Ми застосовуємо кращі методи виробництва та управління в сільському господарстві, ми інвестуємо не тільки в техніку і технології, але й в розвиток та навчання нашої команди, яка є нашим найважливішим активом.

Агровірово переходить на лінійну обробку ґрунту, що сприяє відновленню родючих якостей грунту, одночасно покращуючи структуру ґрунту та зберігаючи вологу, дозволяючи саджанцям витримувати різні кліматичні навантаження, максимально використовуючи свій потенціал.

Ми обробляємо 4200 га землі, і наша основна сфера діяльності - це вирощування таких культур:
Пшениця
Пшениця
Ячмінь
Ячмінь
Ріпак
Ріпак
Соя
Соя
Соняшник
Соняшник
Кукурудза
Кукурудза

Ми використовуємо сільськогосподарські машини провідних світових брендів.

John Deere, New Holland, Case IH, Horsch, Lemken, Claydon, Manitou, Kamaz

Модернізований парк техніки дозволяє компанії своєчасно виконувати всі етапи обробки ґрунту, знижувати витрати та підвищувати прибутковість.

Ми використовуємо системи точного землеробства,
в тому числі:
GPS-моніторинг та координацію дій сільгоспмашин;
прогнозування врожайності з використанням нормалізованого відносного вегетаційного індексу (NVDI) та моніторингу посівів безпілотними літальними апаратами;
високоточне позиціонування в режимі реального часу (RTK);
електронні карти полів.

«Agrovivo» прагне максимально збільшити віддачу вкладень, застосовуючи екологічно грамотне ведення сільського господарства та нарощуючи використання передових технологій.

Точне землеробство дозволяє нам оптимізувати витрати засобів захисту та підживлення рослин. Використання планшетів для ведення адміністративної та агрономічної роботи та передача всієї інформації на хмарну платформу забезпечують точну реєстрацію та аналіз проблем, швидке прийняття необхідних рішень для їх усунення.

Завдяки сучасному обладнанню, якісному насінню, ефективним добривам та передовим агротехнологіям компанія «Agrovivo» постійно підвищує врожайність і рентабельність, і її показники перевищують середні по країні майже на 50%.