Земля та партнерство

Компанія «Агровіво» обробляє 4200 га землі біля сіл Михайлівка, Тимошівка і Осотів в Черкаській області. Зараз загальна кількість власників землі, які стали нашими партнерами, перевищує 2000 осіб і постійно зростає.

Ми будуємо партнерські відносини, що базуються на довірі та взаємній повазі: гарантовано і своєчасно оплачуємо оренду землі, платимо відповідні податки та надаємо необхідну підтримку. Власники земельних паїв можуть вибрати бажану для них форму отримання орендної плати — грошову або натуральну (оплату продукцією).

Наші адміністратори у справах земельних ділянок забезпечують постійний зв'язок з представниками територіальних громад та місцевих органів влади, і таким чином ми зберігаємо міцні відносини з усіма сторонами, зацікавленими у нашій діяльності. Така тісна співпраця дозволяє нам негайно вирішувати будь-які проблеми і розвивати дружні робочі стосунки.

«Agrovivo» постійно шукає нових партнерів. Якщо у вас є земля в Черкаській та Кіровоградській областях або в інших географічних місцях, ми завжди готові розглянути та обговорити нові можливості.