Новини

01.02.2021
Агровіво активно розглядає можливість збільшення земельної ділянки в прилеглих районах для поточних операцій в Черкаській та Кіровоградській областях.
26.11.2020
Неймовірно важливим елементом підприємства зі стійким голодуванням є забезпечення того, щоб основний компонент, родючість ґрунту, підтримувався та вдосконалювався для забезпечення подальшого успіху врожаю.
15.10.2020
На Агровіво триває збір кукурудзи, зібрано понад половину посівних площ.
24.09.2020
На Агровіво продовжується збір врожаю соняшнику, оскільки успішно зібрано понад половину врожаю. Наша агрономічна команда постійно перевіряє стан врожаю та збирання в найоптимальніший час.
30.08.2020
Agrovivo проводить аналіз грунтів у різних районах підприємства, щоб визначити ґрунти на полях, а також встановити межі між різними ґрунтами та взяти проби для аналізу.
25.08.2020
Агровіво придбало першу в Україні гібридну стрілочну сіялку Claydon 6, що є частиною бізнес-стратегії для просування технологій, що покращують структуру ґрунту та зберігають вологість ґрунту.
30.06.2020
Точні технології землеробства продовжують набирати популярність у сільськогосподарському секторі. Це система заходів та технологічних методів, що дозволяють підвищити ефективність в обробці полів, внесення добрив, мінімізуючи негативний вплив на навколишнє середовище тощо.
25.05.2020
З огляду на сьогоднішні проблеми і складності на сучасних сільськогосподарських підприємствах, комплексна платформа управління фермою є важливим компонентом для будь-якого сільськогосподарського бізнесу. Agrovivo вибрала Agrocontrol як бажану платформу управління фермою для всіх сільськогосподарських операцій компанії, і в даний час ми завершуємо впровадження по всій компанії.
13.04.2020
Минулого тижня «Агровіво» розпочало весняну посівну кампанію. Після передпосівної обробки ґрунту - вирощування та внесення добрив - ми розпочали посів пізніх ярих культур. Наразі кукурудза - перша весняна культура, яку посіяли, і за нею швидко збираються соняшник та соя.