Новини

«Агровіво» активно шукає земельну дылянку у Черкаській та Кіровоградській областях

01.02.2021
«Агровіво» активно шукає земельну дылянку у Черкаській та Кіровоградській областях

Агровіво активно розглядає можливість збільшення земельної ділянки в прилеглих районах для поточних операцій в Черкаській та Кіровоградській областях. Усі пропозиції, отримані компанією, розглядаються керівництвом якомога швидше, оскільки це важливий крок до наших майбутніх планів розширення.

«Одним з наших ключових напрямків розвитку є збільшення земельної ділянки нашої компанії. Ми шукаємо можливості в сусідньому регіоні, що межують  з нашою нинішньою ділянкою у Черкаській та Кіровоградській областях. Ми також готові розглянути пропозиції з інших областей, а не лише Черкаської та Кіровоградської областей. Наше використання сучасних технологій забезпечує підтримку та поліпшення складу грунту, одночасно збільшуючи врожайність та біорізноманіття, допомагаючи власнику землі підвищувати стійкість та цінність своєї землі. Ми зацікавлені у всіх пропозиціях і прагнемо розвивати успішні та корисні стосунки”, - каже Михайло Раханов, менеджер компанії Agrovivo.

Agrovivo впроваджує та продовжує впроваджувати нові та стійкі технології для покращення операційних, фінансових та природних аспектів бізнесу.