Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність є однією з найважливіших частин нашої діяльності, і ми прагнемо виконувати наші соціальні зобов'язання перед усіма сторонами. Це виплата зарплати і відрахування податків, виконання взятих зобов'язань перед землевласниками та місцевою громадою в районах, де ми працюємо. Це фінансова і правова відповідальність перед кожним власником землі (справедлива орендна плата, виконання договірних зобов'язань), соціальні та екологічні інвестиції, а також підвищення кваліфікації працівників, турбота про їхню безпеку та здоров'я.

Персонал

Важливими інвестиціями для «Agrovivo» є безперервне навчання співробітників та розвиток їх багатофункціональних навичок. Наші співробітники — наш найважливіший актив, і ми гарантуємо їм належні умови праці, гідну заробітну плату і повне дотримання трудового законодавства.

Ми створюємо і розвиваємо ефективну, активну команду людей, орієнтованих на результат, що йдуть шляхом інновацій та спільного вирішення задач.

Довкілля

Розумне природокористування є основоположним принципом нашої діяльності. Сучасні технології та методи ведення сільського господарства допомагають зменшити забруднення навколишнього середовища та поліпшити стан землі, яку ми обробляємо. Наша компанія дотримується збалансованого підходу до сівозміни для підтримки родючості ґрунту.

Підтримка громад

Підтримка територіальних громад в районах, де «Agrovivo» веде діяльність, дуже важлива, і наші ініціативи, як правило, спрямовані на підвищення рівня життя людей.

Наша компанія робить вагомий внесок у комплексний розвиток регіонів, допомагаючи реалізовувати інфраструктурні проекти і надаючи соціальну підтримку.