Новини

Команда агрономів Агровіво провела аналіз ґрунтів у кластері

30.08.2020
Команда агрономів Агровіво провела аналіз ґрунтів у кластері

Agrovivo проводить аналіз грунтів у різних районах підприємства, щоб визначити ґрунти на полях, а також встановити межі між різними ґрунтами та взяти проби для аналізу.

Грунт є продуктом кількох факторів: впливу клімату, рельєфу, організмів та материнської породи, взаємодіючих з часом. Він постійно переживає розвиток і змінюється завдяки численним процесам. Зміна клімату в Україні та зміщення природно-кліматичних зон на 200 км призводить до поступових змін у складі та типі ґрунтів, які необхідно постійно контролювати та оновлювати.

Земля, на якій працює Агровіво, розташована в ряді різних сільських районів з різними кліматичними умовами та типами грунтів: від глибоких чорноземів до глинистих грунтів. Щоб забезпечити якнайефективніше використання ресурсів, необхідно регулярно аналізувати грунт.

«Аналіз ґрунту проводиться кожні 3-5 років для моніторингу стану та змін родючості ґрунту. Це дозволяє нам точно планувати свої вклади та стратегію внесення добрив згідно з останньою інформацією, дозволяючи нам гарантувати, що ми використовуємо наші ресурси якомога краще», - сказав Юрій Корнєв, головний агроном Агровіво.